Floristė Inesa Borkovska

"Apie mano rožę - koks praeivis manytų, kad panaši į jus. Bet ji viena brangesnė už jus visas todėl, kad aš ją laisčiau. Todėl, kad ją apvožiau gaubtu. Todėl, kad ją atitvėriau širma. Todėl, kad nurankiojau nuo jos vikšrus, palikęs du ar tris, kad būtų peteliškių. Be to, klausydavausi, kaip ji skundžiasi, giriasi, o kartais net ir tyli. Todėl, kad tai mano rožė.“

Jau garsiosios Antuano de Sent Egziuperi sukurtos istorijos pagrindinis veikėjas pastebėjo rožės unikalumą ir grožį, kurį norėjosi puoselėti ir juo rūpintis.

Floristikos kursuose turėsite galimybę pabūti šiais Mažaisiais Princais, kur gausite reikalingų žinių apie augaliją, gamtos dovanas, vyraujančius puokščių stilius, kūrimo technikas, medžiagų derinimą. Galėsite leisti savo kūrybiškumui išsiskleisti, kuriant unikalias kompozicijas, koliažus, puokštes, kurie po Jūsų prisilietimo, taps Jums tokie artimi ir unikalūs, kaip Mažajam Princui tapo jo vienintelė rožė.

Šie floristikos kursai skirti tiek naujokams, tiek pažengusiems. Rekomenduojame dalyvauti, paskambinti ir suderinti visas detales. Kaina – individuali nuo gebėjimo ir praleisto laiko.

Kviečiame mokytis floristikos meno ir suteikti savo laisvalaikiui naujų ryškių spalvų, o galbūt ir nuosekliai mokytis amato, kuriuo norite užsiimti vėliau ar kurti susijusį su floristika verslą. Pažadame, kad gausite ne tik reikalingų bazinių žinių, bet ir daugybę profesinių patarimų, detalių išaiškinimų ir parako kūrybiniam varikliui. Laukiame Jūsų!

Apsilankykite ir asmeniniame floristės tinklapyje – Floristė Inesa Borkovska

Norite dalyvauti kursuose?

Jau šiandien galite registruotis

Kviečiame tiek į grupinius, tiek į individualius kursus
Kontaktai

+37060175144

inesafloriste@gmail.com

Mokymų vieta

Didžioji 39, Vilnius

Powered by Zyro.com