Floristikos stovykla – Vilnius Grand Resort

Liepos 8-12 dienomis Vilniuje organizuojama pirmoji Lietuvoje floristikos stovykla. Susitiksime išmokti ne tik floristikos paslapčių, tačiau taip pat kūrybingai ir darbingai praleisime net 5 dienas kartu.

Vietų skaičius ypatingai ribotas, todėl ilgai nedelskite, o jau dabar planuokite nuostabias atostogas ir rezervuokite laiką. Sužinosite komercines bei profesines floristikos paslaptis. Įsisavinsite vestuvių dekorų bei puokščių kūrimo gudrybes. Kiekviena diena bus suplanuota optimaliai ir pilnavertiškai, kad įgauti kuo daugiau žinių.

NAUJIENA: Pristatome Jums mūsų stovyklos fotografę – Gretą Skaraitienę, dirbančią „Žmonės“ žurnale bei internetiniame portale „Žmonės.lt“. Tikriausiai nėra nė vieno žinomo žmogaus Lietuvoje, kurio Greta nebūtų nufotografavusi. Jai labiausiai patinka fotografuoti siužetinius portretus, kurti fotoistorijas. Akimirksniu pamatyti tinkamą šviesą, fotografavimo vietą esamoje erdvėje, kad galėtų kuo labiau atskleisti vidinį žmogaus pasaulį.

 

Mūsų stovyklos pranešėjai:

„Liu Patty“ prekinio ženklos įkurėja, desertinių savininkė, žinomas pramogų pasaulio veidas.
Sėkminga verslininkė, žinoma floristė ir vestuvių planuotoja. Autorinių floristikos kursų mokymų programų kūrėja ir lektorė.​
Inesa Borkovska
Žinoma fotografė, išgarsėjusi 100 žinomų žmonių portretų serija. Agentūros "ŽmonėsFoto" fotografė.

Užsiregistruokite kad gauti specialų kainos pasiūlymą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *