Floristikos Stovykla – Gėlių verslo paslaptys

Liepos 8-12 dienomis Vilniuje organizuojama pirmoji Lietuvoje floristikos stovykla. Susitiksime išmokti ne tik floristikos paslapčių, tačiau taip pat kūrybingai ir darbingai praleisime net 5 dienas kartu.

Vietų skaičius ypatingai ribotas, todėl ilgai nedelskite, o jau dabar planuokite nuostabias atostogas ir rezervuokite laiką. Sužinosite komercines bei profesines floristikos paslaptis. Įsisavinsite vestuvių dekorų bei puokščių kūrimo gudrybes. Kiekviena diena bus suplanuota optimaliai ir pilnavertiškai, kad įgauti kuo daugiau žinių.

NAUJIENA: Su didžiausiu malonumu pristatome naują stovyklos pranešėją – charizmatiškąją, žaviąją Liuciną Rimgailę. Pagal išsilavinimą – Komunikacijos ir informacijos bakalaurė, Ryšių su visuomene magistrė; pagal profesiją – “Liu Patty” kepyklėlės ir “Liu Patty ” desertinės įkūrėja, savininkė, idėjinė vedlė bei asortimento kūrėja. Ji papasakos apie savo sėkmės istoriją bei dekoro subtilybes.

 

Mūsų stovyklos pranešėjai:

„Liu Patty“ prekinio ženklos įkurėja, desertinių savininkė, žinomas pramogų pasaulio veidas.
Sėkminga verslininkė, žinoma floristė ir vestuvių planuotoja. Autorinių floristikos kursų mokymų programų kūrėja ir lektorė.
Žinoma fotografė, išgarsėjusi 100 žinomų žmonių portretų serija. Agentūros "ŽmonėsFoto" fotografė.

Užsiregistruokite kad gauti specialų kainos pasiūlymą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *